tax pension

על קובעי המדיניות השוקלים לשנות את הטיפול במס בחשבונות הפנסיה הנדחים במס, לשקול כמה השלכות על מדיניות הציבור. לדוגמא, המרת חשבון פרישה נדחה ממס לחשבון עם תרומות לאחר מס ומשיכות ללא מס תייצר רווחי הכנסות פדרליים בטווח הקצר, אך רווחים אלה יקוזזו בהוצאות בטווח הארוך כאשר אנשים יתחילו למשוך ב שנים מאוחרות יותר. ביטול היכולת לתרום דמי מס נדחים לחשבונות הפנסיה יהפוך את חשבונות הפרישה לפחות רצויים ויקטין את מספר האנשים שיכולים לצבור חיסכון קריטי לפנסיה.

תוכניות תרומה מוגדרות בחסות מעביד נדחות לצרכי מס

כלומר הנרשמים תורמים חלק משכרם לפני מס ומשלמים מס כאשר הם מושכים את סכום התרומה המוגדרת. במסגרת תוכניות קצבה מוגדרת, העובדים אינם משלמים מס הכנסה, אך ההטבות שהם מקבלים חייבים במס הכנסה. מרבית NYSLR והפנסיות כפופים גם למס הכנסה פדרלי, אם כי הטבות נכות אינן חייבות במס.
בכדי לקרוא עוד פרטים נוספים על tax pension והשוואת קרנות פנסיה כדאי לבדוק ב- tbc.org.il

פנסיית NYSLRS אינה כפופה למס הכנסה מקומי של מדינת ניו יורק

אך אם תעבור מהמדינה, המדינה רשאית למס את הפנסיה שלך. ברוב המדינות, לפחות חלק מההכנסה לפנסיה ממוסה, אך לא את כל הסכום. בקר באתר איגוד הגמלאים בכדי לגלות כמה קיים מס הקצבה ממס של פנסיה ממלכתית.

מדינות רבות גובות גם מס הכנסה על חלוקת רשות המסים ותוכניות פרישה בחסות מעביד

כגון 401 (k) s. אם אתה נשוי ובן הזוג שלך שואב את מרבית הכנסות הפנסיה שלהם מ- 401 (k), זה יכול להשפיע על החלטתך. ארבע עשרה מדינות אינן ממסות את הפנסיה שלך כלל, אך יש לקחת זאת בחשבון אם אתה חושב על חיים בפנסיה וכי הפנסיה שלך מהווה מקור הכנסה נהדר. לפני שתארוז ותעבור, דאג לחקור את כל ההיבטים של פנסיה ממלכתית ומיסוי הכנסה אחר.

חלוקת הפרשות מוגדרות ממוסה על ידי הממשלה הפדרלית כהכנסה רגילה

אך מיסוי משתנה ממדינה למדינה. קומץ מדינות אינן ממסות על הכנסות פרישה לא משנה בן כמה אתה או כמה יש לך. יש 14 מדינות שלא ממסות את הפנסיה שלך ושתי מדינות (אלבמה והוואי) ממסות על הכנסותיך תוכניות תגמולים su ch כמו 401 (k) s. ממשלת ארה"ב גם מסה הטבות על בסיס ההכנסה שלך.

אלבמה

למשל, אינה ממסת פנסיה או הטבות, אלא מחלקת 401 (k) תוכניות. תסתכל על 14 המדינות שבהן הכנסות מפנסיה אינן ממוסות, והן מפורטות להלן. ורק בגלל שממשלה לא ממסה את הפנסיה שלך, זה לא אומר שהיא לא ממסה סוגים אחרים של הכנסות שאתה יכול לסמוך עליהם בפנסיה.

קרנות פנסיה ממלכתיות רבות ממוסות כהכנסה רגילה

מינסוטה מיסים על הכנסות מפנסיה מפנסיה ממלכתית ופרטית על בסיס זהה לשכר, ריבית, דיבידנדים והכנסות אחרות, והיא מאפשרת ניכויי מס הכנסה לפנסיה צבאית, כולל אלה המשולמים לניצולי גמלאים צבאיים. עם זאת, אי-הכללות, ניכויים, זיכויים או סוגים אחרים של הכנסות מפנסיה אינן מורשות.

מינסוטה מקפידה על כללי מס הכנסה פדרליים בכל הנוגע למיסוי הטבות

מי שמקבל הטבות פנסיה בצורה של קצבאות פרישה, חייב במס הכנסה במס שלו. החרגות ומגבלות הפנסיה לגמלאים פדרליים, מינסוטה ומדינה מוגבלות לרמת הקצבאות, גיל המקבלים וכל סכום הכנסה אחר.

אם אינך מכניס כסף לפנסיה שלך

המעסיק שלך לא יכול לנכות את דמי הפנסיה מתלוש המשכורת שלך, ואתה צפוי לשלם מיסים פדרליים על הפנסיה שלך בשיעור ההכנסה הרגיל. אם אתה מקבל תשלומי פנסיה לאחר גיל 59, אתה יכול לשלם מס נוסף בשיעור 10% על תשלומים מוקדמים אלא אם כן החלוקה זכאית לפטורים.

פטורים אחרים ל -10% נוספים ניתן למצוא בפרסום של דוח הכנסה מקצבה של 5.75% בטופס 5329 ומסים נוספים על תוכניות מתאימות (כולל רשימות רשות) וחשבונות אחרים המועילים במס

הפצות עשויות להתבצע כחלק מסדרת תשלומים תקופתיים דומים המתחילים לאחר פרידתך מהשירות.

גודל הפנסיה שלך תלוי בגילך

משכורתך, משך השירות והמעסיק שנתן את הפנסיה שלך. חיסכון המס הנובע מהדרת הפנסיה תואם את שיעור המס השולי של הנישום כפול סכום ההדרה. בשנת 1986, שיעור המס העליון היה 9.9 אחוזים, כך שלא כולל פנסיות הביא לחיסכון מס מקסימלי של 1,089 דולר.

קרנות פנסיה פטורות ממס רווח הון על נכסים בקרן הפנסיה שצומחים לאורך זמן

קרנות פנסיה מרכזיות הן תוכניות בהן מעסיקים ועובדים תורמים למימון הטבות פנסיה לעתיד לעובדים. קרנות הפנסיה אינן משלמות מס רווחי הון, והחלוקה לעובדים ממוסה בשיעור ההכנסה הרגיל.

קרנות פנסיה בונות נכסים לאורך זמן

כדי לספק הטבות לעובדים בודדים בפנסיה. קרנות הפנסיה אינן מחויבות בתשלום מס רווחי הון, אך חברות המציעות קרנות פנסיה חייבות בתשלום מס חברות. מיסי חברות אלה אינם משפיעים על הסכום שמשלמים התאגידים לעובדיהם לקרן הפנסיה, אך יש להם השפעה על מאזני המשקיעים.

האופן שבו ממשלות מטפלות בחשבונות פרישה והכנסות לפנסיה יכולות להיות בעלות השפעה עצומה. על כספי הפנסיונרים. אחת הסיבות שמיסיסיפי אינה ממסת הכנסה מפנסיה פרטית וממלכתית היא שהיא לא עושה זאת עד גיל 59 1 / 2.

במדינות כמו ויומינג

בה מיסי הכנסה נמוכים ממס מכירה וארנונה, גמלאים יכול לצפות לנטל מס נמוך יותר. מצד שני, במדינות כמו נברסקה בהן הכנסה מפנסיה ממוסה בשיעור ארנונה גבוה יותר, מיסים עלולים לגרום לנטל מס ממלכתי ומקומי לקשישים הגבוה באלפי דולרים. פירוש הדבר שיהיה לך יותר כסף בחריצים בשולחן הבלאק ג'ק אם תעשה זאת.

מדינות אלה אינן ממסות על הכנסות מביטוח לאומי ומספקות ניכויים נוספים עבור צורות אחרות של הכנסה לפנסיה

שיעורי המס בגין מכירות, נדל"ן, עזבונות, ירושות והכנסות עבור כל קטגוריה משתנים בהתאם למידה בה קיימים ניכויים פנסיוניים. מדינות בקטגוריה זו בדרך כלל אוהדות את שיעורי המס.

הקלה עבור משלמי המס שנפגעו מ- COVID-19 ונהנים מהפצות או הלוואות מתוכניות פנסיה

ניתן למצוא בתקשורת 2020-50 (PDF) ו- IR 2020-124. אם אתה שאר, מוטב, משתתף בתכנית פנסיונית או נהנה מתכנית פנסיונית, אנא עיין בפרסום 575 (הוראות הכנסה לפנסיה וקצבאות, טופס 5329) למיסים נוספים על תוכניות מתאימות כולל רשות המסים ועוד זכויות מס אחרות. חשבונות, כמו גם כללי הכללת הכנסה.