מעצבת פנים

עיצוב פנים מבולבל לרוב עם עיצוב פנים, ולמרות ששתי הקריירות דומות ולעתים קרובות חופפות, ישנם הבדלים משמעותיים שיש להבין לפני שמתייחסים לשתי הקריירות כמקצוע. בדרך כלל אני קורא לעצמי מעצב פנים, אבל אני עדיין מתעצבן כשמישהו מכנה אותי "מעצב פנים". מקצוע מעצב הפנים הוא מונח בארה"ב מאז אמצע המאה ה -20, אך הוא פחות נפוץ מחוץ לבריטניה, שם הוא עדיין נושא לוויכוח אינטנסיבי ובדרך כלל מכנים אותו "מעצב". למעשה, זה אפילו לא "מקצוע", ולכן לעיתים קרובות אני מגמגם כשקוראים לי מעצב פנים.

מעצבי פנים המרוויחים תואר אוניברסיטאי או אוניברסיטאי כדי לעבוד אצל לקוחות, להתקבל לעבודה על ידי חברת מעצבים או להיות עצמאים הם מעצבי פנים.

למרות שהדרישות משתנות ממדינה למדינה

לרוב מעצבי הפנים האיכותיים יש תואר ראשון בעיצוב פנים, תואר שני בעיצוב, ואפילו דוקטורט. תכניות מאסטר לרוב מרוכזות יותר וניתן להירשם לתכנית המתמקדת במגוון רחב של מיומנויות, כגון תכנות מחשבים, עיצוב גרפי וניהול עיצוב. לעומת זאת, מעצבי פנים מתמקדים בדרך כלל בעיצוב בעזרת מחשב (CAD) ועיצוב פנים. אחד ממסלולי הקריירה הנפוצים ביותר שסטודנטים בוחרים בניו יורק הוא פשוט להקים חברת עיצוב פנים משלהם.

מעצב פנים

הוא איש מקצוע שיוצר ומנהל בנייה ושיפוץ של בית עסק. מעצבי פנים אחראים על עיצוב הפנים של כל חדר, בין אם זה מסחרי, תעשייתי או מגורים. הם עוזרים לאנשים לקשט כדי ליצור מרחב בטוח, נוח ונוח עבור משפחתם, חבריהם, עובדיהם ולקוחותיהם.

מעצבי פנים עובדים לעיתים קרובות בשיתוף פעולה הדוק עם אדריכלים וקבלנים בכדי להשיג את המראה שהלקוח רוצה בעיצוב

החל משרטוט חזון עיצובי יפהפה באוטוקאד, דרך ציור ביד, קניית רהיטים ובחירת הצבע המושלם, מעצבי פנים עובדים קשה כדי ליצור חללים יפים ופרקטיים עבור לקוחותיהם.

כשאתה בוחר מעצב פנים אתה שואל את עצמך

"אני רואה לאן למדתי בבית הספר, מתי סיימתי את הלימודים ומה ראיתי בשנים הראשונות שלי כמעצבת פנים. במהלך פיתוח קורות החיים של מעצבי הפנים שלך מפרט את כל אישורי עיצוב הפנים שזכית ועיצבת פרויקטים בעבר. זה חיוני ליצור תיק עבודות נחמד שמציג את עבודתך, כגון תיק תמונות, סרטונים, תמונות של הפרויקטים שלך ואפילו גלריית תמונות. —- – אם אתה תורם, תמצא בונה אתרים שיש לו תבנית יפה שמתאימה לעיצוב הפנים שלך. אם אתה מבצע עבודות בנייה או שיפוץ בנוסף למודרניזציה אסתטית, עבודה כמעצבת פנים יכולה להיות בחירה טובה עבורך. .

כמובן שמעצב פנים יכול לעבוד על מחשב ביום רגיל עם תוכנית עיצוב התומכת בפרויקטים שלו

לדוגמא, יכולה להיות תוכנית מחשב לעיצוב פנים או אפילו תוכנת תוכנה כגון Photoshop או אילוסטרייטור. אז meone אולי ירצה להתמחות או לפתח סוג אחר של עיצוב לבית או למשרד, למשל, משרד או סלון.

לקוחות רבים מעורבים באופן פעיל בתהליך עיצוב הפנים

ותפקידו של מעצב פנים לדאוג שהכל יתנהל בצורה חלקה. מעיצוב פנים של בניין חדש לגמרי ועד יצירת חלל עייף, מעצב פנים הוא אמן שמשחק בחלל ליצירת פנים אטרקטיבי ופונקציונלי. כאשר עוזר עוזר למעצב הפנים לבצע את תוכניותיו או מבצע עבודות מנהליות, הוא מפקח על העבודה. הוא או היא לוקחים על עצמם מעצבי פנים ללקוחות ומייעצים להם בנושא עיצוב פנים.

המקצוע של מעצב פנים דורש מעט מיומנות כדי לשכנע לקוחות פוטנציאליים מדוע אתם הבחירה הנכונה לפרויקט מסוים. תהליך היצירה חיוני לעיצוב פנים, כך שתוכל להגמיש את השרירים היצירתיים שלך ואת הכשרון במקצוע זה.

בחיפושכם תמצאו אנשי מקצוע המכנים עצמם מעצבי פנים ואחרים המכנים את עצמם ואת מעצבי הפנים שלהם

מונחים אלה אינם ניתנים להחלפה מוחלטת, ולעתים אף חברי הסחר יכולים להתבלבל בין המינוח. יש מעצבי פנים שיקראו לעצמם מעצבי פנים וחלקם יקראו לעצמם מעצבי פנים, אך שניהם אנשי מקצוע.

מעצב הפנים עובד בשיתוף פעולה הדוק עם האדריכל והלקוח

כדי לקבוע את העיצוב הטוב ביותר של החלל, כמו גודל, צורה ותכנית רצפה של הבניין. מעצבי הפנים הם שלוקחים את רעיונות הלקוחות לעיצוב העונה על צרכיהם. הצעד הראשון של מעצב הפנים הוא תכנות, שם הוא נפגש עם לקוחות באופן אישי כדי לגלות כיצד משתמשים בחדרים וכמה התקציב שלו.