מנעולן מורשה

מאמר זה נכתב בכדי לעזור לך להבין כיצד להיות מנעולן וכיצד הוא שונה ממקצועות אחרים כגון נגרים, אינסטלטורים, חשמלאים וכו '. אביחי המנעולן 

תוכל להשלים הכשרה של מנעולן בשלושה חודשים בלבד ולקבל הכרה ומוכרת תעודת מנעולן משתלמת

מדינות מסוימות עשויות לאפשר לך לעבוד כמנעולן באופן מיידי, אך ייתכן שתצטרך לעבוד עם מנעולן קיים במשך מספר שנים, אם כי הדרישות שונות ממדינה למדינה. כדי לעבוד עם שירותי מפתח ברוב המדינות, עליהם קודם לקבל רישיון ממלכתי. הדרישות של מדינתך יהיו שונות מאלה של מדינות אחרות כמו ניו יורק, קליפורניה וטקסס.

כדי להשיג רישיון במדינתך, ספק שירותי המפתח שלך חייב לעמוד בהפניות שקבעה המדינה. אם הארונות שלך מופיעים באתר, בקש מהם לראות את רישיון הנהיגה שלך, מכיוון שאתה חייב לשאת אותו איתך.

אל תדאג, מנעולנים חכמים יכולים לספק לך מפתח רזרבי, אך וודא שיש ברשותך את המפתח המקורי, שכן מידע זה וחשוב אחר יקל על השירות. וודא ששמך תואם את שם הרכב המשמש את שירות המפתחות ובקש תעודת זהות בעת הגעתך.

מנעול ומפתח פגום במשרדים מסחריים דורשים החלפה מהירה וכאן נכנסים המנעולן המוסמך והמורשה שלנו והטכנאים שלו

שירותי המפתח של קולמן נועדו לענות על הצרכים של מערכת המפתחות שלך, לא רק האישי שלך. צרכי. תיקון מנעולים הוא שירות מפתח המסופק על ידי המנעולן המבוטח, המוסמך, המבוטח והמורשה בדולות. אם המפתחות שלך שבורים או פגומים קשות, אף מנעולן לא צריך להיות גדול מכדי שמנעולן וטכנאי יוכלו לטפל בו.

אם אתה זקוק לשירות מפתח אמין בקולמן

AL, תוכל ליצור איתנו קשר ואנחנו נמסור אותך. אם ברצונך לעבוד כמנעולן באלבמה, עליך להגיש בקשה לרישיון מנעולן. עליהם להגיש בקשה לרישיון ממשרד העבודה במרילנד ולהגיש בדיקת עבר פלילי. כרטיס שירות המפתח שהונפק על ידי המדינה ותעודת הזהות הממלכתית שלך חייבים תמיד להיות איתך בעבודה. – בעל הרישיון של פרק זה יעביר למועצה רשימה של אנשים המועסקים על ידי בעל הרישיון המספקים שירותי מפתח ויש להם גישה לכלי זיוף מפתח. הציבור וחברי הדירקטוריון אינם מעוניינים להעסיק אדם בעל הכשרה או ניסיון כזה שיש לו אינטרס בעסקי מנעולן או שיש לו אינטרס כלכלי בכך. חבר מנעולן מועסק בעסק זה ובעל אותן זכויות וזכויות כמו כל אדם אחר עם רישיון משרד העבודה במרילנד. ייתכן שחברי ציבור ו / או דירקטוריון אינם מאומנים ומנוסים בשירותי מפתח או בעלי אינטרסים כספיים במניות מפתח.

מנעולן מורשה אחראי באופן חוקי לעבודת החניך

אלא אם כן הודיע למועצה אחרת. למנעולן מורשה הזכות לארח יותר משני חניכים כאשר חניך נשכר לפקח על חניך אחר ועליו ליצור קשר עם מועצת המנהלים של בעל הרישיון של פרק זה ועם משרד העבודה במרילנד אם המנעולן מסיים חניך אחר.

מנעולן מורשה למצוא מישהו שמוכן לשכור חניך או ליצור קשר עם מנעולן מוסמך. ניתן להתקשר למנעולן כדי להחליף את המנעולים בביתך או להחזיר מישהו לביתך, לרכב וכו '. אם אתה נועל את עצמך מחוץ לבית או לרכב שלך, עליך לקבל גישה בזמן טוב.

 

כדי להיות מוסמך כמנעולן, ייתכן שתצטרך לסיים לפחות שנתיים של הכשרה בתוכנית המחלקה לביטחון פנים (DHS). הקורסים המוצעים כוללים הכל החל מזיהוי מקשים ועד פתיחת דלת רכב עם מפתח, פתיחת מנעולים בשילובי קוד מפתח, פתיחת ארונית, שכפול מפתחות ופתיחת כספות נעולות ושמירה על מערכת מפתח. קורסי מנעולנים הם סוג טוב ומובנה של תכניות שתוכלו להשלים בכל שעה ביום או בלילה, כל עוד אתם עובדים בתוכניות טובות ומובנות.

הכשרת המנעולן שלך מורכבת בעיקר מהכשרה מקצועית

אך רוב המדינות דורשות הכשרה של שנתיים לפחות במשרד לביטחון פנים (DHS) כדי להשיג את הרישיון המתאים. כל מדינה הדורשת רישיון מנעולן דורשת הכשרה של שלוש שנים לפחות בתכנית DHS ועד ארבע שנות הכשרה ברמת המדינה. ברגע שאתה הופך למנעולן, עליך לעבור בקרות אבטחה וסמים כדי להשלים הכשרה רשמית ורשמית ולקבל רישיון והסמכה במדינתך. לא כל המדינות דורשות ממך להיבחן או לקבל תעודה כדי להיות כשירות כמנעולן (אם כי בחלק מהמדינות הדורשות זאת הדבר מגדיל את אפשרויות השכר שלך).