כפפות גינון

כפפות רגילות אלה עשויות כותנה, כך שהן חסונות מספיק לשימוש לרוב הגינון הכללי. כפפות בינוניות הן הטובות ביותר לעציצים, לגיזום ולעבודה לאורך גבולות, בעוד שכפפות כבדות הן הטובות ביותר לעבודות קשות יותר כגון גינון, בהן אתם זקוקים להגנה נוספת מפני סרפד וקוצים, כדי להגן על הידיים שלכם. שובר שואה ומגרס אבן הוא כפפת גינון יומיומית, אך כפפות קשות יותר אידיאליות לצמחים קוצניים ולעבודה מחוספסת. כפפות Stonebreaker הן עור יעלים יציב עם חפתים באורך כף היד המגינה על הידיים ועל פרקי הידיים בעת הקטיף.

מספר מומחי גינון תיארו את הכפפות הללו כאחד מכלי הגינון הטובים ביותר

עם בטנה סרוגה וגמישה ולטקס עמיד בפני פנצ'רים על כף היד והאצבעות, כפפות Yofit Garden Genie נוחות ומגינות. כפפות אלה מצוידות בארבע ציפורני פלסטיק בכל יד המחוברות לאצבעותיך בכדי להקל על עבודתך ויעילותו יותר.

הדבר החשוב ביותר

הוא שכפפות העבודה שלך נוחות ומספקות הגנה נאותה מפני כל הניקור, הגירוד והעקצוץ שאתה עושה בזמן גידול בגינה שלך. במקום לקחת את העבודה על מציאת הזוג הטוב ביותר, מינו עשרות סוגים של כפפות ובחרנו את כפפות הגינון הטובות ביותר לכל מצב. עור עזים, בד וכפפות גומי לגינון.

נוסף על כך

בחירת הכפפות הנכונות תלויה בסוג הגינה שאתה מכין ואיזה שילוב של רגישות והגנה המתאים לך ביותר. אם אתה חותך ורדים, למשל, ייתכן שתרצה שיניים ואזיקים או אולי אתה זורע זרעים ורוצה משהו נטול אצבעות או שאתה משפיע בגינה והורה צמח גאה שצריך לעצור ולחפש בגוגל איך לשתול צנון בגינה, או שזה קורה שאתה רוצה רגישות למסך מגע כדי שלא תצטרך להוריד את הכפפות כדי להשתמש בטלפון שלך. ללא קשר לגודל היד או לדרישות הגינון, יש לנו סוגים רבים של כפפות לבחירה.

הגן על הידיים שלך מעבודה קשה עם זוג כפפות הגן שלנו. כפפות הגינון שלנו מציעות הגנה רבה יותר מכפפות הגנה על קוצים. הגנה אמינה מאובטחת בעבודה בגינה בעזרת מכשירי עשבים כימיים וכפפות עמידות בפני כימיקלים.

העור המנצנץ על הידיים שלך כאשר אתה משתמש בגינה שלנו וכפפות העבודה שלנו יהפוך לחבר שלך, במובן האמיתי של המילה ובאופן פיגורטיבי.

כפפות גינון זמינות במגוון עיצובים וחומרים בעלי מאפיינים שונים

כולל איטום, ריפוד אחיזה נוסף וגימור רשת לוויסות טמפרטורת היד. כפפות גן כפפות נשים מגינות על הידיים בעזרת קרום חד עמיד למים ששומר עליהן חמות ויבשות כאשר הטמפרטורות יורדות. כפפות הגן לציפוי G & F Microform Nitrile מציעות מעטפת 100% ניילון, ציפוי 100% מיקרו קצף, ציפוי 3/4 המכסה את רוב כף היד, קרירות במיוחד ונוחות ללבישה וציפוי נושם השומר על קרירות הידיים ו יָבֵשׁ.

אתה יכול להזמין כפפות גינון מחנויות חומרה כמו הום דיפו, אייס חומרה, לוז, מגה סטור, מחלקת גנים, וולמארט, טארגט ואמזון. קנה כפפות גינון מ- ShowA Atlas International, Inc. כפפות Supergrip, כפפות גומי במבוק וגלה עיצובי מוצרים חדשים לבית.

להלן מספר סיבות מדוע זוג כפפות עבודה טוב צריך להיות שני חלקים של סט כלי הגינה שלך. אם אתה זקוק לכלי גינון אחרים, עיין בהמלצות שלנו לכפפות והידיות הטובות ביותר לגינון, או מצא את כפפות הגן הטובות ביותר שיכללו את כל המשפחה.

זוג כפפות גינון פשוטות יכולות לסייע בהגנה על הידיים מפני כוויות שמש

אלרגיות וחשיפה לחומרי הדברה וכימיקלים מזיקים אחרים. בעת גינון, ללבוש כפפות כדי להיות בטוח, ולוודא לשטוף את הידיים לאחר ביצוע העבודה. גינון הוא עבודה רטובה, כך שצריך גם זוג כפפות עמידות למים.

לגינון מזויף אני ממליץ על כפפות פוליאסטר או כותנה קלות. בטנת צמר רכה הופכת את הכפפות הללו לנוחות במיוחד ללבישה בגינה, אך במחיר זה יש לזכור כי חשוב להניח שכבת הגנה על הכפפות בכדי לגרום להן להחזיק מעמד זמן רב יותר.

כפפות גן כפפות נשים כריות עור עזים בכף היד מונעות שלפוחיות והכפפה, החלק המכסה את פרק כף היד והאמה, עשויה מעור חזיר עמיד המבטיח להשאיר אותך דוקרני.

אם יש הרבה צמחים קוצניים

כדורים או שיחי אוכמניות בגינה שלך, בחר בכפפות כשומר זרוע. כפפות גינון לא רק מגנות עליך מפני נזקים אפשריים, אלא גם בעלות המיומנות הנוספת להפוך את עבודתך בטוחה וחסרת דאגות. כפפות גינון Atlas Nitrile הן כפפות הגינון הטובות ביותר שעולות 4 $ לזוג, נוחות ומתאימות לרוב הידיים.

רבקה סירס

הגננת הראשית ב- Green Garden Products, מציינת כי ידינו חיוניות לעבודה עם צמחים וכי כפפות גינון הן כלי הגינון החשוב מכולם. הקריטריונים לזוג כפפות טובים הם גמישות ומיומנויות חפירה וחיתוך ללא מאמץ לידיים של גנן, אך המניע העיקרי שלהן הוא גם הגנה. בעת גינון רב, כפפות עור אמיתיות (לא עור סינטטי או בד) נוטות לעמוד בפני הרבה יותר בלאי ומחזיקות מעמד יותר מעונה.

המומחים שלנו בדקו זוגות כפפות במשך שנה למגוון משימות גינון

כדי להעריך את המאזניים ולבדוק יותר משימות פיזיות כגון חפירה וגיזום כבד. בדקנו 41 זוגות כפפות ממרכזי גנים וממותגים פרטיים, כמו גם שמות ביתיים של החברה המלכותית לגננות וערים ברחבי הארץ.