הדברה ירוקה

אין זה סוד כי גם חקלאים אורגניים וגם קונבנציונליים משתמשים בחומרי הדברה, אך חקלאים אורגניים משתמשים בעיקר בחומרי הדברה טבעיים, ולא בכימיקלים סינתטיים. הערות אורגניות 4 לחיות ירוקות: "כשאתה עובר מחומרי הדברה לטיפול בדשא אורגני, אתה צריך להתמקד בשיטות בריאות וקיימות.

שנית

חשוב לשאול את החברה שלך מה המשמעות של" הדברה ירוקה " ואילו שיטות וחומרים משתמשים בהדברת מזיקים. אין הנחיות תקיפות להדברה ירוקה, אך בשורה התחתונה לפני שאתה מזמין חברת הדברה, עליך לבחון היטב את הפרסום שמציעה לחברה. התייחס כשאתה שוקל להפעיל תוכנית הדברה ידידותית לסביבה לביתך או לעסק שלך.

אם יש לך שאלות לגבי הדברה

אתה יכול לשאול אותם בתיבת ההערות שלמטה או לבקר בטיפים שלנו בנושא בטיחות הדברה. —- – עיין במאמר זה מ- Organic Gardening 101 וראה באילו חוות אורגניות משתמשים בשיחות עם חקלאים אורגניים אמיתיים על השימוש בהן בחומרי הדברה ובטיחות המוצרים שלהם. זה מדאיג מכיוון שמדענים גילו ששילוב של o אם שני חומרי הדברה או יותר יכולים להיות יעילים יותר משימוש בכל חומר הדברה. ניסויים בשבדיה בדקו את ההשפעות של ארבעה סוגים שונים של חומרי הדברה שאושרו ביולוגית, כלומר המחקר האחרון לא מראה שתזונה אורגנית למעשה מורידה את רמות ההדברה הכוללת, אלא קשורה לעלייה ברמות של חומרי הדברה מסוימים כמו כלורפיריפוס, דיאמבה, ניאוניקוטינואידים. ודיוקסין.

חקלאים אורגניים נוטים גם לרסס פחות חומרי הדברה על מוצריהם מאשר חקלאים אחרים

כך שיש בונוס לשימוש בחומרי הדברה על הגידולים שלכם. חומרי הדברה אלה אינם רק מסוכנים פחות לאיכות הסביבה, אלא גם פחות מזיקים לבריאותכם ולאיכות הסביבה.

בעיה אחת עם חומרי הדברה אורגניים

היא שהם יכולים להרוג חרקים מועילים ולספק בית למינים פולשניים ובלתי רצויים אחרים. לא כל החרקים מזיקים, אך שימוש ללא הבחנה בקוטלי חרקים, במיוחד בחומרי הדברה קשים, העלולים להשפיע על חרקים מועילים, עלול להשפיע לרעה על המערכת האקולוגית בגינה שלך.

גננים אורגניים רבים שמו לב שאם תיזהר כיצד להשתמש בחומרי הדברה, חרקים שימושיים יבואו לבנות את סביבת הגינה שלך כך שיהיה לך גינה בריאה מסביב.

אם אתה יודע עם איזה מזיק אתה מתמודד, אתה יכול להשתמש בחומר ההדברה המתאים לסוג החרק. אם אתה רוצה הדברה חזקה שהורגת חרקים באופן מיידי, תרכיז הדברה טבעי SNS 203 הוא הבחירה הראשונה שלך.

אם אתה עדיין נאבק בחרקים מתמשכים כגון ג'וקים

זוהי אלטרנטיבה בטוחה לריסוס חומרי הדברה כימיים. כאשר הגיע הזמן להציל את הצמחים שלך, אני מקווה שרשימה זו תעזור לך להחליט מתי ואיך להשתמש בחומרי הדברה ביולוגיים נפוצים, כך שלא תפסיק להרוויח את מקומך ברשימת ההדברה הביולוגית. אתה עדיין יכול להשתמש ב- Organizid, כפי שהיית עושה עם הדברה מסורתית, כל עוד זה לא גורם לך לחלות כאשר מרססים על הבית או הגינה שלך.

הרשימה הבאה נותנת כמה טיפים כיצד לטפל – כלומר, להשמיד חומרי הדברה לבית או לגינה. אם אתה מכיר טיפים מעולים אחרים להכנת חומרי הדברה ביולוגיים משלך, אשמח לשמוע עליהם.

המוצרים הבאים נחשבים לחומרי הדברה ביולוגיים ועובדים (אם בכלל) בקלות לפני השימוש

הם בטוחים לילדים ולחיות מחמד, אך לא לילדים או לחיות מחמד. חומרי הדברה ביולוגיים הם אלה שמקורם במקורות טבעיים והשתמשו בהם בתדירות גבוהה יותר, ולכן הם בדרך כלל יקרים יותר מאלטרנטיבות כימיות. למרבה המזל, חומרי הדברה אורגניים תוצרת בית הם בחירה בטוחה וניתן להכין אותם מפריטים זולים שיש לרוב האנשים בבתיהם.

סיירה מדע הטבע מציעה מוצרי הדברה טבעיים התורמים בדרכים רבות לסביבה ולבריאותם של אנשים, בעלי חיים וצמחים בארצות הברית.

השאלה אם יש להשתמש בחומרי הדברה או לא מסובכת

מכיוון שהם כימיקלים טבעיים וסינתטיים. לא כל חומרי ההדברה מיוצרים באותו אופן, ולא כל מוצרי ההדברה הביולוגית מכילים 100% מרכיבים טבעיים שבהם הם משתמשים כדי להגן על בריאות האדם, הבית והסביבה. חומרי הדברה אורגניים הם אלטרנטיבות בטוחות לתכשירים כימיים, אך גם בהם יש להשתמש בזהירות. אנו מכירים את הסיכונים אפילו בחומרי הדברה אורגניים והשתמשנו בהם מעת לעת.

המונח "לא רעיל" יכול להטעות כאשר משתמשים בו על חומרי הדברה

מכיוון שהוא מרמז כי עליהם להיות בעלי רעילות מסוימת בכדי להרוג מזיקים. חומרי הדברה נים מיוצרים על ידי ערבוב רכיבים כימיים עם סבונים קוטלי חרקים כדי לשפר את יעילותם.

אם אתה נגד שימוש בחומרים אורגניים כימיים על צמחי הירק שלך

עליך לשקול לזרות מזון עם דיאטומים במיטות שלך. אם יש לך מיטת גן שניתן להסמיך אורגנית, אתה יודע שתוכל לאשר אותה באמצעות שני חומרי הדברה ביולוגיים מוכחים שאפילו ה- USDA יקבלו במסגרת תקני הסמכה אורגניים.